Humana HN

İshallerde Kullanılan Süt Proteini Bazlı Diyet Gıda

  • Humana HN Prebiyotik İçeren Beslenme Ürünü, bebeklerde ishal tedavisine uygun özel bir diyet gıdadır. Yalnız tıbbi gözetim altında doktor ve diyetisyen kontrolünde kullanılmalıdır.
  • Humana HN , ishal durumlarında tek başına yada ek besin olarak kullanılabilir. İçeriğinde yer alan düşük yağ oranı, muz ve yüksek miktardaki lif nedeniyle ishal olan bebeğin beslenme ihtiyaçlarına uygun olarak hazırlanmış olup; dışkının kısa sürede normale dönüşmesini sağlamaktadır. Sindirimi kolaydır ve muz içeriği sayesinde son derece lezzetlidir.
  • Bebekler, çocuklar ve yetişkinler için çölyak/spru ve farklı nedenlerle oluşan beslenme problemlerinde de verilmeye de uygundur.
  • Humana HN , bebeklerde tek başına, çocuklar, gençler ve yetişkinlerde ise ishal durumunda beslenmeye yardımcı olarak kullanılabilir. Bebeğin, kısa sürede hastalık öncesindeki vücut ağırlığını elde etmesine yardımcı olur.
  • Humana HN, hazırlanışında lütfen kutunun üstündeki kullanma talimatına titizlikle uyulmalıdır ve sadece kutuda bulunan Humana HN ölçü kaşığı kullanılmalıdır.

HAZIRLANIŞI

 

  Bebekler için biberonda (ilk 12 ay için): 90 ml kaynamış ılımış suya

     3 ölçek Humana HN konularak 100 ml'lik biberon maması hazırlanır.

 

 Çocuklar için tabakta (l yaşından sonra): 14 ölçek toz mamaya 150 ml kaynamış

    ılımış su ilave edilir ve bir çatal yardımıyla karıştırılarak 215 g'lık muhallebi kıvamında mama hazırlanır.

    1 ölçek 4,8 g toz mama alır.

 

Humana

Antikolik

ANA SAYFA / ÜRÜN GRUBU / ÖZEL TIBBİ AMAÇLI MAMALAR / HUMANA HN

Humana AR

Copyright © 2012 / MAMSEL İlaç San.ve Tic.A.Ş.

KURUMSAL

ÜRÜN GRUBU

BEBEK VE BESLENME

ÜYELİK

Özellikleri